Przejdź do głównej zawartości

W kirgiskiej szkole

W Dżalalabadzie poznaliśmy ekipę wolontariuszy z Torunia, którzy uczą w miejscowej szkole angielskiego a po godzinach pomagają w domu dziecka. Sami zorganizowali kasę, ogarnęli formalności i odwalają sporo pozytywnej roboty na miejscu. Jak ktoś ciekawy jak im idzie - prowadzą bloga.

























Komentarze

  1. Fajnie, że są pozytywnie zakręceni ludzie na tym świecie!

    OdpowiedzUsuń
  2. hej hej, widze ze jestescie w moich rodzinnych stronach! (jestem z Biszkeku, ale juz 10 lat mieszkam w PL) jakby co badzmy w kontakcie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz